Historie společnosti

Historie společnosti Inventic s.r.o. sahá do roku 2000, kdy vznikly dvě předchůdcovské firmy, a to vývojařská firma XCode Software Development a webdesignerské studio Bluecave Software.


Firma XCode Software development se věnovala tvorbě desktopových aplikací a vývoji informačních systémů a systémů pro podporu podnikového managementu. Studio Bluecave Software se specializovalo na tvorbu webových prezentací, internetových obchodů a později na vývoj Rich Internet Application (RIA).

Počátky vzniku

Původní logo společnosti Spolupráce těchto dvou společností byla zahájena v roce 2005. Jejím účelem bylo vytvoření komplexního informačního systému pro podporu managementu výrobního podniku napojeného na internetové podnikání. Spolupráce se záhy ukázala být jako velice efektivní a úspěšná, byla proto završena sloučením firem.

Sloučení firem XCode Software Development a Bluecave Software se uskutečnilo v červnu roku 2006 a dalo tak vzniknout společnosti Inventic s.r.o.

V současné době společnost Inventic s.r.o. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti tvorby zakázkového software, webových aplikací, internetových stránek a prezentací i eshopů s vlastním redakčním systémem Ivolution.

Kontaktní formulář

Reference