Domény a webhosting

K webovým stránkám zajišťujeme vytvoření domény ve tvaru požadovaném zákazníkem (např. www.vasefirma.cz). Jediným omezením tvaru je, že doména nesmí být již obsazená nebo zarezervovaná jiným majitelem. Zda je doména volná či obsazená je možné zjistit pomocí služby www.nic.cz.

K vytvořenému webu rovněž zajišťujeme zřízení webhostingu od společnosti ProfiWH, která klientům nabízí různé typy webhostingových služeb a poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu na telefonním čísle 775 997 799 nebo na emailu podpora@profiwh.eu.

Součástí všech typů webhostingu je zřízení emailové schránky s koncovkou v požadovaném tvaru, např. jan.novak@vasefirma.cz. Emailová schránka disponuje antispamovou kontrolou a antivirovou ochranou emailů pro maximální bezpečnost Vašich dat.


Typy webhostingu:

Webhosting Mini

Webový prostor o objemu 100 MB (do tohoto prostoru lze umístit až 200 obrázků o velikosti 1024x768 pixelů), FTP účet, 400 MB prostor pro poštu s 10 emailovými schránkami s antispamovým filtrem a antivirovou ochranou emailů, zálohování dat.

Cena: 39 Kč bez DPH za 1 měsíc. Více informací na webových stránkách poskytovatele.


Webhosting Start

Webový prostor o objemu 200 MB, 2 FTP účty, 1 000 MB prostor pro poštu s 50 emailovými schránkami s antispamovým filtrem a antivirovou ochranou emailů, zálohování dat.

Cena: 59 Kč bez DPH za 1 měsíc. Více informací na webových stránkách poskytovatele.


Webhosting Normal

Webový prostor o objemu 500 MB, 3 FTP účty, 2 doménové aliasy, prostor 100 MB pro databázi MySQL, 1 500 MB prostor pro poštu s neomezeným počtem emailových schránek s antispamovým filtrem a antivirovou ochranou emailů, zálohování dat.

Cena: 99 Kč bez DPH za 1 měsíc. Více informací na webových stránkách poskytovatele.


Webhosting Komplet

Webový prostor o objemu 1 000 MB, 5 FTP účtů, 5 doménových aliasů, prostor 200 MB pro 2 databáze MySQL, 3 000 MB prostor pro poštu s neomezeným počtem emailových schránek s antispamovým filtrem a antivirovou ochranou emailů, zálohování dat.

Cena: 199 Kč bez DPH za 1 měsíc. Více informací na webových stránkách poskytovatele.


Webhosting Maximum

Webový prostor o objemu 2 000 MB, 10 FTP účtů, 10 doménových aliasů, prostor 500 MB pro 5 databází MySQL, 5 000 MB prostor pro poštu s neomezeným počtem emailových schránek s antispamovým filtrem a antivirovou ochranou emailů, zálohování dat.

Cena: 399 Kč bez DPH za 1 měsíc. Více informací na webových stránkách poskytovatele.


Webhosting Mail

1 000 MB prostor pro poštu, neomezený počet emailových schránek, antispamový filtr a antivirová ochrana emailů, zálohování dat.

Cena: 29 Kč bez DPH za 1 měsíc. Více informací na webových stránkách poskytovatele.

Kontaktní formulář

Reference