Firemní informační systémy

Každá společnost při svém fungování využívá rozdílných firemních procesů a postupů a její chod je ovlivňován řadou specifických podmínek a faktorů. Proto nabízíme každému zákazníkovi vývoj informačního systému na míru přesně podle jeho individuálních požadavků a potřeb.

Invis - firemní informační systém

V oblasti zakázkových informačních systémů je hlavním těžištěm naší práce vývoj skladových systémů s propojením na jiné evidenční software a dále tvorba systémů řízení lidských zdrojů používaných v obchodních společnostech, kde je potřeba aplikaci vytvořit podle existujících organizačních procesů a struktur klienta.

Naše služby poskytujeme po dobu trvání celého životního cyklu informačního systému.

Výhody informačního systému na míru

Námi vytvořené informační systémy se vyznačují uživatelskou přívětivostí a jsou jedinečné svou intuitivností a jednoduchostí ovládání. Jejich další předností je vysoká variabilita a možnost rychlého přizpůsobení měnícím se potřebám či podnikovým podmínkám. Informační systémy lze kdykoli rožšířit, doplnit nebo jinak upravit dle požadavků uživatelů.

Informační systém na míru umožňuje v rámci společnosti sdílet data mezi neomezeným počtem účastníkům. Aktualizace informací se provádějí automaticky u všech uživatelů, informační systém tak zajišťuje sdílení aktuálních dat.

Naše informační systémy disponují modulem pro nastavení víceúrovňového systému opravnění uživatelů a možnost propojení informačního systému například s eshopem, účetním software či jinou aplikací.

Všechny naše informační systémy jsou postaveny na firemní platformě Atomix.


Osobní přístup a principy spolupráce

Při vývoji i následné správě informačního systému dbáme na osobní přístup k našim klientům. V rámci tohoto přístupu poskytujeme téměř nepřetržitou telefonickou i emailovou technickou podporu. Prostřednictvím osobního přístupu ke každému z našich zákazníků a pomocí dodržování našich firemních hodnot usilujeme o budování dlouhodobé spolupráce se zákazníkem.

Kontaktní formulář

Reference