Historie společnosti

Historie společnosti Inventic s.r.o. sahá do roku 2000, kdy vznikly dvě předchůdcovské firmy, a to vývojařská firma XCode Software Development a webdesignerské studio Bluecave Software.


Firma XCode Software development se věnovala tvorbě desktopových aplikací a vývoji informačních systémů a systémů pro podporu podnikového managementu. Studio Bluecave Software se specializovalo na tvorbu webových prezentací, internetových obchodů a později na vývoj Rich Internet Application (RIA).

Počátky vzniku

Původní logo společnosti Spolupráce těchto dvou společností byla zahájena v roce 2005. Jejím účelem bylo vytvoření komplexního informačního systému pro podporu managementu výrobního podniku napojeného na internetové podnikání. Spolupráce se záhy ukázala být jako velice efektivní a úspěšná, byla proto završena sloučením firem.

Sloučení firem XCode Software Development a Bluecave Software se uskutečnilo v červnu roku 2006 a dalo tak vzniknout společnosti Inventic s.r.o.

V současné době společnost Inventic s.r.o. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti tvorby zakázkového software, webových aplikací, internetových stránek a prezentací i eshopů s vlastním redakčním systémem Ivolution.

Bleskovky

Nový článek na Zdroják.cz

Na serveru Zdroják.cz byl dnes zveřejněn náš další článek s tématikou ORM frameworky pro PHP5. Tento článek je zaměřen na framework Doctrine ORM, který patří mezi nejčastěji používané.

Píšeme pro Zdroják.cz

Na odborném serveru Zdoják.cz byl dnes zveřejněn první ze série článků s názvem ORM frameworky pro PHP5. Tématem tohoto prvního článku je obecný úvod do ORM frameworků.

Manuál Ivolution

Redakční systém Ivolution nabízí řadu funkcionalit, pomocí nichž je možné spravovat veškerý obsah webových stránek. Pro pochopení jednotlivých funkcí jsme pro Vás připravili následuící články a videa ukazující práci s redakčním systémem.

Kontakt

Inventic s.r.o.
Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno
Czech Republic

e-mail: info at inventic cz
tel.: (+420) 775 575 661
530 332 373

Kontaktní formulář

Reference