Internetové obchody

Přejete si vytvořit nový internetový obchod s moderním designem, SEO optimalizací a uživatelský přívětivým prostředím? U nás jste na správné adrese. Vytvoříme pro Vás eshop splňující všechny Vaše požadavky.

Pro naše klienty vytváříme Internetové obchody na míru splňujícím představy klienta i všechny předpoklady pro úspěch webových stránek.

Eshopy využívají k administraci náš redakční systém Ivolution, pomocí něhož lze spravovat veškerý textový i obrazový obsah, nastavovat ceny, typy výrobků i další atributy a pracovat se systémem slev a akčního zboží.

Naše eshopy nabízí kompletní funkce pro prodej a podporu prodeje zboží i služeb. Internetový obchod může fungovat zcela samostatně, nebo může být napojen na informační systém a účetnictví. Samozřejmostí je špičková podpora SEO, export do katalogů zboží (např. www.zbozi.cz) a možnost využití modulu pro rozsáhlý systém slev a akčních nabídek.

Při tvorbě eshopu dodržujeme všechny zásady a pravidla tak, aby byly naplněny veškeré předpoklady pro úspěch webových stránek. .

Bleskovky

Nový článek na Zdroják.cz

Na serveru Zdroják.cz byl dnes zveřejněn náš další článek s tématikou ORM frameworky pro PHP5. Tento článek je zaměřen na framework Doctrine ORM, který patří mezi nejčastěji používané.

Píšeme pro Zdroják.cz

Na odborném serveru Zdoják.cz byl dnes zveřejněn první ze série článků s názvem ORM frameworky pro PHP5. Tématem tohoto prvního článku je obecný úvod do ORM frameworků.

Manuál Ivolution

Redakční systém Ivolution nabízí řadu funkcionalit, pomocí nichž je možné spravovat veškerý obsah webových stránek. Pro pochopení jednotlivých funkcí jsme pro Vás připravili následuící články a videa ukazující práci s redakčním systémem.

Kontakt

Inventic s.r.o.
Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno
Czech Republic

e-mail: info at inventic cz
tel.: (+420) 775 575 661
530 332 373

Kontaktní formulář

Reference