Internetový obchod na míru

Pro naše klienty vytváříme inteligentní internetové obchody na míru, k jejichž hlavním přednostem patří unikátní a přitom snadno zapamatovatelný design, přístupnost a použitelnost eshopu, jednoduchost a intuitivnost objednávkového procesu, jednoduchá správa eshopu, možnost napojení na skladový, účetní či vnitropodnikový informační systém a díky kvalitní SEO optimalizaci také dobrá viditelnost ve vyhledávačích.


Unikátní design

Internetové obchody s originálním vzhledem mají oproti předpřipraveným řešením eshopů značnou konkurenční vyhodu. Ta spočívá ve snadné zapamatovatelnosti jak samotné firmy a její značky, tak jejích produktů. To Vám zajistí, že zákazníci se na Váš eshop budou rádi a často vracet.

Přístupnost a použitelnost

Při tvorbě internetových obchodů dbáme na přístupnost webu ze všech používaných typů prohlížečů. Stejně tak u našich eshopů zaručujeme bezbariérovost přístupu pro zrakově postižené návštěvníky.

Použitelnost internetového obchodu se odvíjí od jeho informační architektury, která by měla napomáhat snadné orientaci návštěvníka v jeho textovém obsahu. Námi vytvořená informační architektura je vždy postavena na logických vazbách jak z hlediska sestavování a řazení kategorií, tak z hlediska volby názvů, které se vyznačují vysokou vypovídací schopností.

Jednoduchost a intuitivnost objednávkového procesu

Je jasné, že zákazníka může od nákupu odradit jakákoli maličkost, nejasnost či opomenutí v objednávkovém procesu. U našich internetových obchodů je riziko nedokončení nákupu eliminováno jeho jednoduchostí a intuitivností. Fungování našeho prodejního procesu je prověřeno používáním skutečných zákazníků v námi realizovaných eshopech.

Viditelnost na internetu

Viditelnost eshopu na internetu je ovlivněna úrovní jeho optimalizace pro vyhledávače. Ta je dána validitou zdrojového kódu, optimalizací textů z hlediska SEO, počtem zpětných odkazů vedoucích na internetový obchod a dalšími faktory. Všechny společně se podílí na hodnotě tzv. Pageranku. Při určité míře zjednodušení je možné říci, že čím je Pagerank vyšší, tím lepší pozice internetový obchod ve vyhledávačích dosáhne.

Jedním z nejdůležitějších nástrojů SEO optimalizace a tedy viditelnosti eshopů na internetu je web copywriting. Jedná se o obor zaměřený na tvorbu textů optimalizovaných pro vyhledávače. Proto při tvorbě textů zákazníkům nabízíme i služby našeho web copywritera, který jim pomůže sestavit text v odpovídající kvalitě. Z oblasti SEO poskytujeme i další služby zahrnující analýzu klíčových slov, tvorbu microsites (satelitních webů), registraci do katalogů, výměnu zpětných odkazů i správu reklamních systémů založených na principu PPC (Pay per Click).

Správa eshopu

Správu produktů prodávaných v internetovém obchodě můžete jednoduše a pohodlně provádět pomocí našeho redakčního systému Ivolution. Redakční systém Vám rovněž umožní měnit strukturu menu a textový i grafický obsah.

Námi vytvářené eshopy je možné propojit se skladovým, evidenčním, účetním či vnitropodnikovým informačním systémem. Tyto systémy zpracováváme na zakázku a na míru Vašim potřebám.

Kontaktní formulář

Reference