Naše vize a firemní hodnoty

Vizí společnosti Inventic s.r.o. je stát se firmou se stabilní obchodní pozicí v oblasti poskytování softwarových služeb získanou díky schopnosti nalézat a realizovat optimální řešení odpovídající individuálním potřebám a přáním klientů a díky uznávaným firmením hodnotám, na jejichž dodržování je založena spolupráce se zákazníky.

Firemní hodnoty:

Invence

Od slov inventivní a invence je odvozen již samotný název naší společnosti. Nebojíme se netradičních řešení. Invence je charakteristické pro všechny naše produkty a služby. Společně s mnohaletými zkušenostmi s realizací projektů tvoří invence základ pro navrhování a realizaci optimálních řešení odpovídající potřebám a přáním zákazníků

Dialog

Díky dialogu s klientem jsme schopni přesně identifikovat jeho potřeby a přání a na jeho základě navrhujeme optimální řešení. Dialog je pro nás zásadní rovněž při objasňování vhodnosti postupu zákazníkovi či při řešení případných nedorozumění.

Práce v týmech

Jsme si velmi dobře vědomi toho, že víc hlav víc ví a někdy i tu nejchytřejší nemusí napadnout to nejlepší řešení. Proto pracujeme v týmech vedených nejzkušenějšími z našich řad a nápady konzultujeme, dokud si nejsme jisti, že navržené řešení je pro našeho klienta optimální.

Rychlost

Díky realizaci projektů v týmech a novému klientskému systému zadávání požadavků prostřednictvím webového formuláře jsme schopni optimálně rozvrhnout pracovní zatížení našich zaměstnanců a předem stanovovat a následně přesně dodržovat termíny realizace.

Osobní přístup

Ke každému z našich klientů zaujímáme individuální a osobní přístup. Zákazníkům nasloucháme a snažíme se vždy naplnit jejich představy. V rámci osobního přístupu poskytujeme rovněž telefonickou a emailovou technickou podporu, osobní konzultace i poradenství.

Dlouhodobá spolupráce

Práci odvádíme vždy takovým způsobem, abychom plně uspokojili přání klienta a dodrželi všechny sjednané podmínky. Účelem není jednorázově odvést práci a získat za ni odměnu, naopak preferujeme dlohodobý vztah založený na vzájemné důvěře a spokojenosti s výsledky.

Slušnost a čestnost jednání

Našich klientů si vážíme a budujeme s nimi dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře. Klademe proto důraz na slušné a čestné jednání a vzájemný konsenzus s realizovaným řešením.

Bleskovky

Nový článek na Zdroják.cz

Na serveru Zdroják.cz byl dnes zveřejněn náš další článek s tématikou ORM frameworky pro PHP5. Tento článek je zaměřen na framework Doctrine ORM, který patří mezi nejčastěji používané.

Píšeme pro Zdroják.cz

Na odborném serveru Zdoják.cz byl dnes zveřejněn první ze série článků s názvem ORM frameworky pro PHP5. Tématem tohoto prvního článku je obecný úvod do ORM frameworků.

Manuál Ivolution

Redakční systém Ivolution nabízí řadu funkcionalit, pomocí nichž je možné spravovat veškerý obsah webových stránek. Pro pochopení jednotlivých funkcí jsme pro Vás připravili následuící články a videa ukazující práci s redakčním systémem.

Kontakt

Inventic s.r.o.
Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno
Czech Republic

e-mail: info at inventic cz
tel.: (+420) 775 575 661
530 332 373

Kontaktní formulář

Reference