Redakční systém

Ivolution je redakční systém (někdy označovaný též jako administrační systém nebo CMS - Content Management System) vyvíjený naší společností od roku 2006. Systém jsme navrhli na základě dlouhodobých zkušeností s používáním komerčních i open-source redakčních systémů.

K čemu je redakční systém dobrý?

Ivolution - nová verze redakčního systému Redakční systém Ivolution nabízí pohodlnou správu textů i dalšího obsahu Vaší internetové prezentace. Umožňuje tak udržovat informace uvedené na webu stále aktuální.

Aktuálnost informací je přitom důležitá nejen z hlediska návštěvníků Vašeho webu, které neaktuální informace zpravidla odradí, ale rovněž z hlediska SEO, neboť pravidelně aktualizované weby navštěvují roboti vyhledávačů častěji a ve výsledcích vyhledávání jim pak přiřazují vyšší pozice.


Výhody redakčního systému Ivolution

Redakční systém Ivolution je dodáván každému klientovi přesně na míru. Tímto je zajištěno, že redakční systém bude přizpůsoben Vašim potřebám a bude obsahovat všechny Vámi požadované funkcionality.

Další výhodou redakčního systému na míru je, že klient nemusí platit za funkcionality, které si neobjednal a ani je nevyužije, což je v dnešní době běžné u tzv. "balíkových řešení". V budoucnu je samozřejmě možné redakční systém Ivolution rozšířit či přizpůsobit měnícím se potřebám.

Oproti nejlevnějším redakčním systémům či redakčním systémům poskytovaným zdarma se publikační systém Ivolution vyznačuje vysokou stabilitou technického řešení, funkcionalitami prověřenými dlouhodobým testováním, širokými možnostmi rozšiřování a intuitivním, uživatelsky přívětivým ovládáním.

Oproti balíkovým řešením mají navíc zákazníci záruku našeho osobního přístupu k nim. V rámci osobního přístupu poskytujeme telefonickou i emailovou technickou podporu, kterou levnější řešení obvykle nezahrnují.

Kontaktní formulář

Reference