Fitness-doplňky-výživy.cz

Zadání

Klient poptával vytvoření internetového obchodu s fitness doplňky výživy v jednoduchém a decentním designu s možností změny barevného schématu. Zákazník požadoval napojení na interní systém evidence produktů.

Výsledné řešení

Dodaný internetový obchod byl navržen v jednoduchém designu s možností změny barevného schématu v tónech oranžová, zelená a fialová. Pro lepší orientaci zákazníka a snadnější hledání zboží v eshopu jsou stránky vybaveny fulltextovým vyhledávačem. Nákupní proces je jednoduchý a přehledný a vyžaduje registraci zákazníka.

Eshop je napojen na interní informační systém, který jsme vytvořili na míru zákazníkovi a jeho potřebám. V tomto informačním systému je možné editovat výrobky jednotlivě i hromadně. Produktům lze přiřazovat atributy, popisy, obrázky, ceny a další vlastnosti. Výrobky lze seskupovat do kategorií, které se následně zobrazí v menu na webu. Informační systém obsahuje další moduly umožňující správu zakázek, objednávek, zákazníků, modul pro provádění inventury zboží atd.

Výhodou napojení na vnitřní informační systém je promítnutí prodeje do skladové evidence. Systém umožňuje rovněž správu objednávek a stavu jejich vyřízení.

Články umístěné na eshopu je možné spravovat pomocí našeho vynikajícího redakčního systému Ivolution, který funguje na principu WYSIWYG (what you see is what you get) a proto nevyžaduje žádné zvláštní znalosti nad rámec běžného uživatele počítače.

Pro usnadnění správy výrobků byly pro zákazníku vyvinuty parsery k automatickému stahování dat a změn produktů z webových stránek distributorů.

Kontaktní formulář

Reference