ORM Designer.com

Zadání

Cílem bylo vytvořit webové stránky poskytující široké spektrum informací o novém softwarovém produktu ORM Designer. Stránky měly rovněž umožňovat přehrávat videomanuály. Součástí stránek mělo být rovněž diskuzní fórum pro registrované uživatele. Stránky měly rovněž umožňovat stažení trial a beta verzí programu.

Důležitým požadavkem bylo propojení webových stránek s licenčním software a platební bránou PayPal umožňující přímý nákup produktu a zaslání licenčního kódu s minimální časovou prodlevou.

Výsledné řešení

Webové stránky byly zpracovány podle vlastního grafického návrhu ve vzdušném a moderním designu. Byly rozděleny na několik sekcí umožňujících splnit veškeré požadované funkce, tj. poskytnout dostatečné informace o vlastnostech a použití software ORM Designer, přehrávání videotutoriálů, umožňovat vložení příspěvku do diskuzního fóra a stahování software.

Webové stránky umožňují, aby se návštěvníci přihlásili k odběru newslettru. Web je také propojen s webovou službou twitter - zobrazuje poslední příspěvky developerů na tomto serveru. Novinky je tedy možné odebírat i pomocí této služby.

Objednávkový formulář je přímo propojen s platební bránou PayPal a licenčním software, tzn. jakmile odešle PayPal oznámení o dokončení platby za objednávku, nakupujícímu je ihned odeslán licenční klíč k plné aktivaci software ORM Designer.

Webové stránky jsou napojeny na redakční systém Ivolution, který umožňuje měnit texty, obrázky, položky i strukturu menu a vkládat videa. Stejně tak je jeho pomocí možné umísťovat na jednotlivé stránky bannery, novinky či jiné prvky. Redakční systém je napojen na licenční software, poskytuje tedy informace o jednotlivých nákupech licencí, aktivacích či vypršeních platnosti.

Dalším z výstupů redakčního systému jsou rovněž podrobné statistiky o počtech stažení trial verze ORM Designer za určité období.

Kontaktní formulář

Reference