Shop.Lexus.cz

Zadání

Předmětem zadání bylo vytvoření internetového obchodu s reklamními a propagačními produkty automobilové značky Lexus. Požadavkem klienta bylo vytvoření dvou jazykových mutací, a to české a slovenské. Pro zpracování designu dodal zákazník vlastní grafický návrh.

Výsledné řešení

Eshop je pro návštěvníky dostupný ve dvou jazykových mutacích s cenami uváděnými v různých měnách. Design byl zpracován dle dodaného grafického návrhu.

Nákupní proces je jednoduchý a umožňuje uživateli zvolit možnost nákupu s registrací či bez registrace. Objednávka zboží probíhá přes běžný webový formulář.

Internetový obchod byl propojen s redakčním systémem Ivolution umožňujícím jednoduchou správu obsahu. Redakční systém umožňuje editaci výrobků, jejich přidávání a odebírání, úpravu textových popisů i cen ve dvou měnách a obrazového obsahu. Pomocí redakčního systému lze spravovat obsah v obou jazykových mutacích požadovaných v zadání.

Vzhledem k tomu, že fungování redakčního systému je založeno na principu WYSIWYG (what you see is what you get), je jeho ovládání jednoduché a intuitivní a správa obsahu nevyžaduje žádné zvláštní uživatelské znalosti počítače.

Redakční systém disponuje systémem víceúrovňových oprávnění, pomocí něhož lze nastavovat uživatelské práva jednotlivým správcům. Pro urychlení úprav obsahu je redakční systém vybaven funkcí mnohonásobné editace, kdy lze najednou upravit atributy neomezeného počtu produktů.

Kontaktní formulář

Reference