Shop.Toyota.cz

Zadání

Klient požadoval vytvoření eshopu s reklamními předměty a propagačními materiály značky Toyota s designem dle vlastního grafického návrhu. Požadavkem klienta byla možnost zařazení jazykových mutací.

Výsledné řešení

Internetový obchod byl zpracován na základě individuálních požadavků zákazníka. Uživatelům jsou dostupné dvě jazykové mutace, a to česká a slovenská. Pro tyto jazykové mutace jsou ceny uváděny v různých měnách.

Pro zakoupení zboží se zákazník musí zaregistrovat, nákupní proces je jednoduchý a probíhá přes standardní webový formulář.

Internetový obchod je napojen na redakční systém Ivolution, ve kterém lze přidávat a odebírat prodávané zboží, upravovat jeho popis, fotografie a editovat ceny. Redakční systém nevyžaduje žádné zvláštní schopnosti nad rámec běžného uživání počítače, neboť funguje na principu WYSIWYG (what you see is what you get). Jeho ovládání je intuitivní a svým rozhraním připomíná textový editor MS Word, proto se v něm velmi rychle zorintuje každý uživatel.

Redakční systém Ivolution umožňuje mnohonásobnou editaci položek, lze tedy velmi rychle upravovat atributy naráz pro více výrobků. Redakční systém je vybaven vícestupňovým systémem oprávnění, prostřednictvím něhož lze snadno přidávat či odebírat uživatelská oprávnění. Pomocí redakčního systému lze spravovat obě jazykové verze eshopu.

Kontaktní formulář

Reference