Soudní-překlady.cz

Zadání

Klient požadoval vytvoření přehledné a decentní microsite v moderním designu pro prezentaci vybraných produktů, jejíž součástí měl být objednávkový formulář, formulář na kalkulaci a platební terminál. Dalším požadavkem bylo připojení www stránek na redakční systém, který by umožňoval jednoduchou správu obsahu.

Výsledné řešení

Vytvořená webová prezentace obsahuje všechny přídavné moduly požadované klientem. Uživatelům je tak umožněno zadávat své poptávky, dotazy a požadavky na kalkulaci prostřednictvím webového formuláře. Fakturu za službu lze zaplatit prostřednictvím platebního terminálu. Stránky jsou dostupné ve třech jazykových mutacích, jejich počet může být neomezeně zvyšován.

Implementace redakčního systému Ivolution umožňuje snadnou editaci a správu textového a obrazového obsahu webu. Pomocí redakčního systému lze také měnit obsah a strukturu menu. Redakční systém Ivolution je vybaven nástrojem pro mnohonásobnou editaci obsahu, čímž se značně urychluje správa obrázků i článků.

Výhodou redakčního systému je, že umožňuje editovat obsah webu běžným uživatelům počítačů a neklade na ně žádné zvláštní technické či znalostní požadavky. Svým prostředím redakční systém Ivolution připomíná textový editor MS Word, práce v něm je proto intuitivní a jednoduchá.

Kontaktní formulář

Reference