X-Gym.eu

Zadání

Klient si objednal zpracování podpůrných webových stránek k prodeji konkrétního produktu, tzv. [microsites][1] s možností zařazení jazykových mutací. Zákazník požadoval jednoduchý a elegantní design s možností dalšího rozšiřování.

Výsledné řešení

Zpracované webové stránky (microsites) slouží pro prezentaci a podporu prodeje sportovních podlah společnosti Team X s.r.o. Jsou dostupné ve třech jazykových mutacích obsluhovaných prostřednictvím redakčního systému [Ivolution][1]. Pro větší přehlednost a použitelnost webu jsou stránky vybaveny vyhledávačem.

Webová prezentace X-gym.eu je napojena na redakční systém Ivolution, který umožňuje snadnou správu textového i obrazového obsahu umístěného na webu. Díky víceúrovňovému systému oprávnění je možné nastavit přístupová i uživatelská práva jednotlivých správců.

Redakční systém funguje na principu WYSIWYG (what you see is what you get), nevyžaduje proto žádné zvláštní nároky na uživatele z hlediska počítačové gramotnosti. Zcela běžný uživatel počítače se s redakčním systémem naučí velmi rychle pracovat, neboť jeho ovládání je intuitivní a rozhraní k editaci textů připomíná editor MS Word.

Redakční systém je pro rychlou a pohodlnou správu obsahu vybaven funkcí mnohonásobné editace, pomocí níž lze upravovat atributy neomezeného počtu článků či obrázků najednou.

Kontaktní formulář

Reference