Registrace do katalogů

Registrace do katalogů patří do skupiny nástrojů SEO optimalizace nazývané linkbuilding . Jedná se o způsob budování zpětných odkazů získaných z českých i slovenských katalogů. Výhodou registrace do katalogů je to, že se jedná o relativně levný a rychlý způsob získávání zpětných odkazů. Počet zpětných odkazů přitom ovlivňuje odkazovou popularitu a tzv. Pagerank určující pořadí Vašich stránek ve výsledcích vyhledávání.

Pomocí registrace do katalogů Vám pomůžeme získat velký počet zpětných odkazů vedoucích na Vaše www stránky. Zpětné odkazy jsou důležité z hlediska tzv. odkazové popularity, která se řídí jednoduchou logikou: Čím vyšší počet zpětných odkazů, tím lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.


Registraci do katalogů provádíme ručně, čímž je zajištěna správnost informací i jejich vložení v požadovaném tvaru, který se pro katalogy obvykle liší. Tím je minimalizováno riziko, že by katalog žádost o vložení odkazu na Vaše webové stránky neschválil. Našim klientům poskytneme z registrace výstup v podobě seznamu katalogů společně s přístupovými jmény a hesly pro následnou správu informací.

Registraci do katalogů provádíme v rozsahu požadovaném klientem. Vaši webovou prezentaci můžeme zaregistrovat do více než 200 českých katalogů. Na požádání provádíme rovněž registraci do zahraničních katalogů.

Dalším způsobem budování zpětných odkazů (linkbuildingu) je výměna odkazů s partnerskými www stránkami, kterou pro naše klienty rovněž zajišťujeme.

Kontaktní formulář

Reference