Rezervační systém

Náš webový rezervační systém je určen pro restaurace, sportovní zařízení a hotely. Pomocí webové aplikace umožňuje návštěvníkům internetových stránek vybrat požadované kapacity dle jejich preferencí.

Přes jednoduchý objednávkový formulář je následně zaslán požadavek na rezervaci do našeho rezervačního systému. V rezervačním systému může správce poptávky dále administrovat.

Předností rezervačního systému je, že nevyžaduje po návštěvnících žádnou registraci. Uživatelé vyplní objednávkový formulář a následně je jim zaslán email potvrzující rezervaci. Pokud je požadovaná kapacita v daném čase již obsazena, pomocí rezervačního systému je možné zobrazit přehled volných kapacit v požadovaném termínu a naleznout alternativní řešení.

Rezervační systém je postaven na platformě Ivolution a je součástí našeho redakčního systému.


Průběh rezervace

Pomocí kliknutí myši na požadovaný stůl je možné provést jeho rezervaci. Datum, čas a počet osob bude upřesněn v následujícím formuláři.

Rezervační systém restaurací Šupina & Šupinka

Rezervační systém restaurací Šupina & Šupinka


Požadavek bude zaevidován v rezervačním systému. Pro přehlednost se u obou restaurací i salonku se zobrazuje seznam rezervací zvlášť.

Rezervační systém

Rezervační systém Po rozkliknutí rezervace je možné požadavky dále editovat a upravovat.

Kontaktní formulář

Reference