Webové stránky

V oblasti tvorby webových stránek poskytujeme našim klientům tyto služby:


Naše webové stránky na míru, dle šablony i eshopy jsou postaveny na našem redakčním systému Ivolution a jsou vždy upraveny dle konkrétních požadavků zákazníka.

Pomocí redakčního systému je možné editovat veškerý obsah umístěný na internetových stránkách pouze s běžnými uživatelskými znalostmi počítače. Po vytvoření webových stránek je tak každý náš zákazník schopen provádět samostatnou a efektivní správu obsahu.

Aby byly www stránky často navštěvovány a uživatelé si je oblíbili, je třeba při jejich tvorbě a správě dodržovat zásady popsané v článku Předpoklady pro úspěch internetových stránek.

Bleskovky

Nový článek na Zdroják.cz

Na serveru Zdroják.cz byl dnes zveřejněn náš další článek s tématikou ORM frameworky pro PHP5. Tento článek je zaměřen na framework Doctrine ORM, který patří mezi nejčastěji používané.

Píšeme pro Zdroják.cz

Na odborném serveru Zdoják.cz byl dnes zveřejněn první ze série článků s názvem ORM frameworky pro PHP5. Tématem tohoto prvního článku je obecný úvod do ORM frameworků.

Manuál Ivolution

Redakční systém Ivolution nabízí řadu funkcionalit, pomocí nichž je možné spravovat veškerý obsah webových stránek. Pro pochopení jednotlivých funkcí jsme pro Vás připravili následuící články a videa ukazující práci s redakčním systémem.

Kontakt

Inventic s.r.o.
Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno
Czech Republic

e-mail: info at inventic cz
tel.: (+420) 775 575 661
530 332 373

Kontaktní formulář

Reference