Zakázkový software

Jsme si velmi dobře vědomi toho, že každý náš klient klade na software jiné požadavky ovlivněné specifickými podmínkami jeho podnikání i způsobem fungování jeho společnosti. Přepřipravená řešení mnohdy představují sice levnou, zato však nevyhovující variantu software bez možnosti přizpůsobení skutečným potřebám.

Proti tomuto řešení stojí robustní software od naší společnosti vytvořený přesně na míru klientovým požadavkům a objektivně zachycující procesy v jeho společnosti.

Nabízíme Vám tak software, který se od počátku přizpůsobuje Vám a Vaší společnosti, nikoli Vy jemu!


V oblasti tvorby zakázkového software se zabýváme vývojem:

Bleskovky

Nový článek na Zdroják.cz

Na serveru Zdroják.cz byl dnes zveřejněn náš další článek s tématikou ORM frameworky pro PHP5. Tento článek je zaměřen na framework Doctrine ORM, který patří mezi nejčastěji používané.

Píšeme pro Zdroják.cz

Na odborném serveru Zdoják.cz byl dnes zveřejněn první ze série článků s názvem ORM frameworky pro PHP5. Tématem tohoto prvního článku je obecný úvod do ORM frameworků.

Manuál Ivolution

Redakční systém Ivolution nabízí řadu funkcionalit, pomocí nichž je možné spravovat veškerý obsah webových stránek. Pro pochopení jednotlivých funkcí jsme pro Vás připravili následuící články a videa ukazující práci s redakčním systémem.

Kontakt

Inventic s.r.o.
Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno
Czech Republic

e-mail: info at inventic cz
tel.: (+420) 775 575 661
530 332 373

Kontaktní formulář

Reference